WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ

"Wszystko jest trudne, nim stanie się łatwe. Dobre nawyki trudno sobie wpoić, za to bardzo ułatwiają one życie. Po ich przyswojeniu pewne rzeczy stają się automatyczne i proste. Posłużą Ci wiernie przez pozostałe lata kariery zawodowej"

Jak zostać "zwycięzcą"? Czytaj!

Plan treningów

5-18 LISTOPADA 2018

Roczniki 2000-2003 (trener: Jan Pieciuk)

Dzień Godzina Adres
Poniedziałek 19:00-20:30 Boisko przy SP nr 386 - ul. Grenady 16
Środa 17:30-19:00 Boisko przy SP nr 386 - ul. Grenady 16
Piątek 19:00-20:30 Boisko przy ZS "Konar" - Okopowa 55a

 

Rocznik 2004 (trenerzy: Grzegorz A. Siedlecki, Andrzej Jasiński)

Dzień Godzina Adres
Poniedziałek 17:30-19:00 Boisko przy ZS "Konar" - Okopowa 55a
Środa 19:00-20:30 Boisko przy SP nr 386 - ul. Grenady 16
Czwartek 19:00-20:30 Boisko przy SP nr 386 - ul. Grenady 16
Piątek 19:00-20:30 Boisko przy ZS "Konar" - Okopowa 55a

 

Rocznik 2005 (trenerzy: Mateusz Kutra, Adam Sawicki)

Dzień Godzina Adres
Poniedziałek 17:30-19:00 Boisko przy ZS "Konar" - Okopowa 55a
Środa 19:00-20:30 Boisko przy SP nr 386 - ul. Grenady 16
Czwartek 19:00-20:30 Boisko przy SP nr 386 - ul. Grenady 16
Piątek 19:00-20:30 Boisko przy SP nr 386 - ul. Grenady 16

 

Rocznik 2006 (trenerzy: Mateusz Kutra, Adam Sawicki)

Dzień Godzina Adres
Wtorek 19:00-20:30 Boisko przy SP nr 386 - ul. Grenady 16
Czwartek 17:30-19:00 Boisko przy SP nr 386 - ul. Grenady 16
Piątek 19:00-20:30 Boisko przy SP nr 386 - ul. Grenady 16

 

Rocznik 2007 (trenerzy: Grzegorz A. Siedlecki, Łukasz Siemaszko)

Dzień Godzina Adres
Wtorek 19:00-20:30 Boisko przy ZSF - ul. Spokojna 13
Czwartek 17:30-19:00 Boisko przy SP nr 386 - ul. Grenady 16
Piątek 17:30-18:45 Boisko przy ZSF - ul. Spokojna 13

 

Rocznik 2008 (trenerzy: Andrzej Jasiński, Grzegorz A. Siedlecki)

Dzień Godzina Adres
Poniedziałek 19:00-20:30 Boisko przy SP nr 386 - ul. Grenady 16
Środa 17:30-19:00 Boisko przy SP nr 386 - ul. Grenady 16
Piątek 17:30-18:45 Boisko przy ZSF - ul. Spokojna 13

 

Rocznik 2009 (trenerzy: Paweł Niemierka, Łukasz Siemaszko)

Dzień Godzina Adres
Wtorek 19:00-20:30 Hala przy IGB Mazovia - ul. Kocjana 3
Czwartek 19:00-20:30 Hala przy IGB Mazovia - ul. Kocjana 3
Piątek 18:30-20:00 Hala przy IGB Mazovia - ul. Kocjana 3

 

Roczniki 2010 (trenerzy: Paweł Niemierka, Łukasz Siemaszko)

Dzień Godzina Adres
Wtorek 17:30-19:00 Hala przy IGB Mazovia - ul. Kocjana 3
Czwartek 17:30-19:00 Hala przy IGB Mazovia - ul. Kocjana 3

 

Rocznik 2011 - grupa zaawansowana (trenerzy: Paweł Niemierka, Łukasz Siemaszko)

Dzień Godzina Adres
Wtorek 17:30-19:00 Hala przy IGB Mazovia - ul. Kocjana 3
Czwartek 17:30-19:00 Hala przy IGB Mazovia - ul. Kocjana 3

 

Roczniki 2011-2012 (trener: Adam Sawicki)

Dzień Godzina Adres
Środa 17:30-18:45 Hala przy SP nr 388 - ul. Deotymy 25/33
Piątek 17:30-18:45 Hala przy SP nr 388 - ul. Deotymy 25/33

 

Roczniki 2011-2012 - projekt: Gramy w piłkę w „świetlicy” (trenerzy: Adam Sawicki, Grzegorz A. Siedlecki)

Dzień Godzina Adres
Wtorek 15:15-16:30 Boisko lub sala gimnastyczna przy SP nr 386 - ul. Grenady 16
Piątek 15:15-16:30 Boisko lub sala gimnastyczna przy SP nr 386 - ul. Grenady 16

 

Roczniki 2013-2014 (trener: Adam Sawicki)

Dzień Godzina Adres
Środa 17:30-18:45 Hala przy SP nr 388 - ul. Deotymy 25/33
Piątek 17:30-18:45 Hala przy SP nr 388 - ul. Deotymy 25/33

 

Specjalizacja bramkarska 2004-2006 (trener: Jakub Kowalewski)

Dzień Godzina Adres
Czwartek 19:00-20:30 Boisko przy SP nr 386 - ul. Grenady 16

 

Specjalizacja bramkarska 2007-2009 (trener: Jakub Kowalewski)

Dzień Godzina Adres
Czwartek 17:30-19:00 Boisko przy SP nr 386 - ul. Grenady 16