WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ

"Wszystko jest trudne, nim stanie się łatwe. Dobre nawyki trudno sobie wpoić, za to bardzo ułatwiają one życie. Po ich przyswojeniu pewne rzeczy stają się automatyczne i proste. Posłużą Ci wiernie przez pozostałe lata kariery zawodowej"

Jak zostać "zwycięzcą"? Czytaj!

Aktualności

19 maja w Parku Sowińskiego WAPN wystawiła swoje stoisko. - Wspólnie z firmą Decathlon zajęliśmy się piłkarską częścią imprezy - opowiada prezes Grzegorz A. Siedlecki.

- Działo się! Gry, zabawy i duże zainteresowanie naszą bogatą ofertą przez dzieci, dorosłych i seniorów sprawiło, że bardzo konstruktywnie i aktywnie spędziliśmy ten czas - mówi prezes. - Rozdaliśmy mnóstwo gadżetów, ulotek informujących o naborach do naszej akademii oraz wymieniliśmy wiele ciekawych opinii i poglądów - dodaje.

Warszawska APN wzięła udział w wydarzeniu już po raz piąty. Wolski Korowód to przegląd organizacji pozarządowych, instytucji oraz działalności prywatnych działających na terenie Woli, które zaprezentują swoją ofertę pomocową, edukacyjną, kulturalną, promującą zdrowy styl życia oraz aktywność społeczną.

Będziemy również za rok!