WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ

"Wszystko jest trudne, nim stanie się łatwe. Dobre nawyki trudno sobie wpoić, za to bardzo ułatwiają one życie. Po ich przyswojeniu pewne rzeczy stają się automatyczne i proste. Posłużą Ci wiernie przez pozostałe lata kariery zawodowej"

Jak zostać "zwycięzcą"? Czytaj!

Aktualności

Prowadzimy zajęcia dla wszystkich, którzy chcą rozwijać się w duchu sportowych zasad. Uczymy szlachetnej dyscypliny, poszanowania dla ludzi, rzeczy i czasu. Skontaktuj się i zapytaj o szczegóły.

Warszawska Akademia Piłki Nożnej stawia na zrównoważony rozwój dzieci i młodzieży. - Szkolimy etapami, od małego do dużego, precyzyjnie dostosowując zajęcia do potencjału zawodników - mówi prezes Grzegorz A. Siedlecki, założyciel WAPN, a także doświadczony pedagog oraz trener.

- Wyróżniamy się indywidualizacją procesu szkolenia w grupach oraz wzbogacającym przekazem mentalnym. Nasi trenerzy to specjaliści, dla których najważniejsza jest spójna filozofia akademii: wysoka jakość, dobra atmosfera, motywacja, szacunek i pasja - wylicza atuty prezes. - Warto się z nami skontaktować i przyjść na próbne treningi - zaprasza Grzegorz A. Siedlecki w imieniu swoim oraz całego sztabu szkoleniowego.

Oto kilka przykładowych pytań, na które chętnie odpowiemy:
Od kiedy mogę rozpocząć zajęcia?
Co otrzymam od Warszawskiej APN jako nowy zawodnik?
Jakie korzyści przyniesie mi szkolenie w Warszawskiej APN?
Który trener opiekuje się drużyną do której trafię?
Czy mój rocznik uczestniczy w rozgrywkach ligowych?
Turnieje, sparingi, obozy piłki nożnej?
Jakie koszty poniosą moi rodzice?

Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zadzwoń: tel. 508 741 029