WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ

"Wszystko jest trudne, nim stanie się łatwe. Dobre nawyki trudno sobie wpoić, za to bardzo ułatwiają one życie. Po ich przyswojeniu pewne rzeczy stają się automatyczne i proste. Posłużą Ci wiernie przez pozostałe lata kariery zawodowej"

Jak zostać "zwycięzcą"? Czytaj!

Aktualności

Projekt „Piłka nożna na obcasach” Warszawskiej Akademii Piłki Nożnej zajął pierwsze miejsce w konkursie Tesco. W czerwcu zaprosimy wszystkie panie, chcące pokopać piłkę, na serię otwartych treningów.

- Dlaczego warto się z nami spotkać? Po pierwsze, zachęcamy do oderwania się od codziennych obowiązków, jak gotowanie, pranie, prasowanie, żeby po prostu aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Po drugie dajemy możliwość nawiązania nowych znajomości. A po trzecie skrupulatnie wyjaśnimy co to jest spalony? - wymienia atuty uczestnictwa prezes Grzegorz A. Siedlecki.

To już kolejny sukces WAPN w konkursie „Decydujesz, pomagamy”. Nasze pomysły cieszyły się zainteresowaniem klientów sieci także w poprzednich latach. Były to: „Treningi piłki nożnej dla dorosłych, czyli piłkarski powrót do przeszłości” oraz „Piłka łączy pokolenia - tato, mamo grajmy razem!”.