WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ

"Wszystko jest trudne, nim stanie się łatwe. Dobre nawyki trudno sobie wpoić, za to bardzo ułatwiają one życie. Po ich przyswojeniu pewne rzeczy stają się automatyczne i proste. Posłużą Ci wiernie przez pozostałe lata kariery zawodowej"

Jak zostać "zwycięzcą"? Czytaj!

Aktualności

W piątek 21 grudnia w godzinach 18:00-19:30 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Fototechnicznych przy ul. Spokojnej 13 wspólnie podsumowaliśmy piłkarski rok 2018.

- To był dla nas bardzo wartościowy czas - powiedział Prezes Grzegorz A. Siedlecki na otwarcie spotkania. - Wszystkie drużyny zanotowały progres - podkreślił. Wnioski są pozytywne, a kolejny rok zapowiada się bardzo obiecująco. Wysoki poziom treningów, turnieje i zgrupowania zagraniczne oraz rozgrywki ligowe gwarantują właściwy rytm dla rozwoju piłkarzy.

Głos zabrał również Andrzej Jasiński, Koordynator Szkolenia Warszawskiej APN, precyzyjnie opisując rolę naszej Akademii i wskazując jej miejsce na mapie Mazowsza oraz Polski. - Życzyłbym sobie, żeby chociaż jeden zawodnik zagrał kiedyś na najwyższym poziomie - wskazał. Do takiego osiągnięcia potrzeba wiele pracy, zaangażowania i pełnego poświęcenia.

W trakcie uroczystości wręczone zostały statuetki dla wyróżnionych rodziców. Nagrody przekazywali piłkarze ze wszystkich roczników.

Po części oficjalnej był czas na dzielenie się opłatkiem, życzenia wigilijne i noworoczne oraz rozmowy. Stół - dzięki rodzicom i opiekunom - uginał się od domowych smakołyków. Dziękujemy wszystkim za pomoc i udział!

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2019!