WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ

"Wszystko jest trudne, nim stanie się łatwe. Dobre nawyki trudno sobie wpoić, za to bardzo ułatwiają one życie. Po ich przyswojeniu pewne rzeczy stają się automatyczne i proste. Posłużą Ci wiernie przez pozostałe lata kariery zawodowej"

Jak zostać "zwycięzcą"? Czytaj!

Aktualności

Jeszcze nie jako goście w studiu, ale kto wie... Warto marzyć o Ekstraklasie! Grupa zawodników oraz trenerzy WAPN zasiedli na widowni stacji Canal+ podczas niedzielnej emisji.

W centralnej części stołu prowadzący Krzysztof Marciniak i Andrzej Twarowski, a wraz z nimi eksperci Marcin Baszczyński, Grzegorz Mielcarski i Sławomir Stempniewski oraz redaktor Filip Surma. W tle publiczność, która na żywo może przysłuchiwać się fachowej dyskusji o aktualnych wydarzeniach w Ekstraklasie.

Wśród niej przedstawiciele Warszawskiej APN, dla których to doskonała okazja, żeby poznać kulisy sportowej telewizji, a przede wszystkim ciekawostki z ligowych rozgrywek. Każda wizyta w programie Liga+ Extra to także szanse na poznanie bliżej piłkarskich gwiazd polskiej ligi - gości specjalnych, takich jak Marcin Robak ze Śląska Wrocław czy Chorwat Ivan Runje z Jagiellonii Białystok.

Więcej o programie Liga+ Extra