WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ

"Wszystko jest trudne, nim stanie się łatwe. Dobre nawyki trudno sobie wpoić, za to bardzo ułatwiają one życie. Po ich przyswojeniu pewne rzeczy stają się automatyczne i proste. Posłużą Ci wiernie przez pozostałe lata kariery zawodowej"

Jak zostać "zwycięzcą"? Czytaj!

Aktualności

Zobacz aktualny harmonogram treningów piłkarzy Warszawskiej APN. Kto, gdzie, kiedy trenuje we wrześniu 2019? Sprawdź plan zajęć. Dodaj adres do ulubionych i bądź na bieżąco!

Wyjątkowy trening dla wszystkich kobiet, dziewczyn, pań i dam, które chcą odłożyć szpilki i sprawdzić, na czym polega piłka nożna. Miejsce: ul. Okopowa 55a w Warszawie. Data: 30 sierpnia, godz. 20:30.

Od 7 sierpnia do 17 sierpnia 2019 roku piłkarze Warszawskiej APN z roczników 2004-2011 przygotowywali się do jesiennych rozgrywek piłkarskich w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie.

Trener Andrzej Jasiński wraz ze sztabem szkoleniowym Warszawskiej Akademii Piłki Nożnej realizują kluczowe zadania w ramach przygotowań do jesiennego sezonu.

Od 13 czerwca do 20 czerwca 2019 roku piłkarze Warszawskiej APN z roczników 2004-2008 przebywali na zgrupowaniu sparingowo-turniejowym w Niemczech i Hiszpanii.

Drużyny WAPN U-15 i U-13 w dniach 16-19 czerwca uczestniczły w międzynarodowym turnieju, który rozgrywany był w katalońskim Blanes w regionie Costa Brava nad Morzem Śródziemnym. Z kim graliśmy?

Zespół prowadzony przez trenera Mateusza Kutrę utrzymał równą wysoką formę przez wiosenne rozgrywki i zakończył je na pierwszym miejscu z 18 punktami, strzelił 29 goli i stracił tylko 5 bramek.

Prowadzimy zajęcia dla wszystkich, którzy chcą rozwijać się w duchu sportowych zasad. Uczymy szlachetnej dyscypliny, poszanowania dla ludzi, rzeczy i czasu. Skontaktuj się i zapytaj o szczegóły.

19 maja w Parku Sowińskiego WAPN wystawiła swoje stoisko. - Wspólnie z firmą Decathlon zajęliśmy się piłkarską częścią imprezy - opowiada prezes Grzegorz A. Siedlecki.

Porażka zawsze daje więcej do myślenia niż zwycięstwo. Piłkarze WAPN 2007 po meczu z UKS BSS Irzyk II, przegranym 0:3, chętnie rozmawiali między sobą i z trenerem, co warto poprawić.

11 maja odbyło się ważne wydarzenie sportowe dla jednej z najmłodszych grup szkoleniowych Warszawskiej APN, zorganizowane przez UKS Żagle w warszawskiej Falenicy.

Nikt nie lubi porażek, a tym bardziej bardzo wysokich... - Dziękuję chłopcom, że wykorzystują każdą okazję, aby zdobywać meczowe doświadczenie! - mówi trener Grzegorz A. Siedlecki.

Piłkarze z rocznika 2004 szybko będą chcieli zapomnieć o meczu u siebie z UKS Varsovia, ale wnioski z porażki 0:2 koniecznie trzeba wyciągnąć. Dopóki piłka w grze!

Zespół U-15 zaczął wyjazdowe spotkanie z Olimpią Warszawa od 0:1, ale znów udowodnił, że potrafi grać do końca. Zwycięstwo nad lokalnym rywalem to kolejny ważny krok w rozgrywkach ligowych.

Projekt „Piłka nożna na obcasach” Warszawskiej Akademii Piłki Nożnej zajął pierwsze miejsce w konkursie Tesco. W czerwcu zaprosimy wszystkie panie, chcące pokopać piłkę, na serię otwartych treningów.

WAPN i Dronport uruchomiły pilotażowy program, który ma służyć edukacji piłkarskiej dzieci i młodzieży. Rejestracja meczów z użyciem dronów umożliwia trenerom m.in. dokładną analizę taktyczną.

„Zawsze razem! Zawsze do końca!” - prawdziwej drużynie nie trzeba tłumaczyć, że wszyscy będą z niej dumni, gdy każdy da z siebie wszystko. Dziękujemy za kolejne ważne zwycięstwo!

Ligowy mecz drugiej drużyny U-15 z Legionovią II Legionowo stał się świetnym polem doświadczalnym dla sztabu szkoleniowego, który dysponował zawodnikami z roczników 2004, 2005 i 2006.

Z jednej strony pilna nauka futbolu i piłkarskie zajęcia z trenerem Andrzejem Jasińskim, a co weekend wyśmienita okazja, żeby sprawdzić się w oficjalnym meczu. To jest to!

- Niedokładność, to coś czego absolutnie nie mogę zaakceptować - powiedział po meczu trener Grzegorz Siedlecki. Jego zdaniem zespół rocznika 2007 powinien znacznie lepiej wykorzystać swój potencjał.