WARSZAWSKA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ

"Wszystko jest trudne, nim stanie się łatwe. Dobre nawyki trudno sobie wpoić, za to bardzo ułatwiają one życie. Po ich przyswojeniu pewne rzeczy stają się automatyczne i proste. Posłużą Ci wiernie przez pozostałe lata kariery zawodowej"

Jak zostać "zwycięzcą"? Czytaj!

Aktualności

Zobacz aktualny harmonogram treningów piłkarzy Warszawskiej APN. Kto, gdzie, kiedy trenuje w czerwcu 2019? Sprawdź plan zajęć. Dodaj adres do ulubionych i bądź na bieżąco!

Od 13 czerwca do 20 czerwca 2019 roku piłkarze Warszawskiej APN z roczników 2004-2008 przebywali na zgrupowaniu sparingowo-turniejowym w Niemczech i Hiszpanii.

Drużyny WAPN U-15 i U-13 w dniach 16-19 czerwca uczestniczły w międzynarodowym turnieju, który rozgrywany był w katalońskim Blanes w regionie Costa Brava nad Morzem Śródziemnym. Z kim graliśmy?

Zespół prowadzony przez trenera Mateusza Kutrę utrzymał równą wysoką formę przez wiosenne rozgrywki i zakończył je na pierwszym miejscu z 18 punktami, strzelił 29 goli i stracił tylko 5 bramek.

Prowadzimy zajęcia dla wszystkich, którzy chcą rozwijać się w duchu sportowych zasad. Uczymy szlachetnej dyscypliny, poszanowania dla ludzi, rzeczy i czasu. Skontaktuj się i zapytaj o szczegóły.

19 maja w Parku Sowińskiego WAPN wystawiła swoje stoisko. - Wspólnie z firmą Decathlon zajęliśmy się piłkarską częścią imprezy - opowiada prezes Grzegorz A. Siedlecki.

Porażka zawsze daje więcej do myślenia niż zwycięstwo. Piłkarze WAPN 2007 po meczu z UKS BSS Irzyk II, przegranym 0:3, chętnie rozmawiali między sobą i z trenerem, co warto poprawić.

11 maja odbyło się ważne wydarzenie sportowe dla jednej z najmłodszych grup szkoleniowych Warszawskiej APN, zorganizowane przez UKS Żagle w warszawskiej Falenicy.

Nikt nie lubi porażek, a tym bardziej bardzo wysokich... - Dziękuję chłopcom, że wykorzystują każdą okazję, aby zdobywać meczowe doświadczenie! - mówi trener Grzegorz A. Siedlecki.

Piłkarze z rocznika 2004 szybko będą chcieli zapomnieć o meczu u siebie z UKS Varsovia, ale wnioski z porażki 0:2 koniecznie trzeba wyciągnąć. Dopóki piłka w grze!

Zespół U-15 zaczął wyjazdowe spotkanie z Olimpią Warszawa od 0:1, ale znów udowodnił, że potrafi grać do końca. Zwycięstwo nad lokalnym rywalem to kolejny ważny krok w rozgrywkach ligowych.

Projekt „Piłka nożna na obcasach” Warszawskiej Akademii Piłki Nożnej zajął pierwsze miejsce w konkursie Tesco. W czerwcu zaprosimy wszystkie panie, chcące pokopać piłkę, na serię otwartych treningów.

WAPN i Dronport uruchomiły pilotażowy program, który ma służyć edukacji piłkarskiej dzieci i młodzieży. Rejestracja meczów z użyciem dronów umożliwia trenerom m.in. dokładną analizę taktyczną.

„Zawsze razem! Zawsze do końca!” - prawdziwej drużynie nie trzeba tłumaczyć, że wszyscy będą z niej dumni, gdy każdy da z siebie wszystko. Dziękujemy za kolejne ważne zwycięstwo!

Ligowy mecz drugiej drużyny U-15 z Legionovią II Legionowo stał się świetnym polem doświadczalnym dla sztabu szkoleniowego, który dysponował zawodnikami z roczników 2004, 2005 i 2006.

Z jednej strony pilna nauka futbolu i piłkarskie zajęcia z trenerem Andrzejem Jasińskim, a co weekend wyśmienita okazja, żeby sprawdzić się w oficjalnym meczu. To jest to!

- Niedokładność, to coś czego absolutnie nie mogę zaakceptować - powiedział po meczu trener Grzegorz Siedlecki. Jego zdaniem zespół rocznika 2007 powinien znacznie lepiej wykorzystać swój potencjał.

Ekipa z rocznika 2006, prowadzona przez trenera Mateusza Kutrę, wierzy, że ten sezon będzie bardzo udany. Lepiej zacząć nie mogła! Trzymamy kciuki w kolejnych meczach.

Waleczna i ambitna drużyna U-10, wspierana przez liczną grupę rodziców-kibiców, rozpoczęła nowy sezon od wysokiej wygranej. Pokonała KS Milan Milanówek 9:0. Wow!

Jesienią było 2:2 na wyjeździe, a potem 1:4 u siebie. Tym razem zespół zanotował postęp. W wiosennym meczu 2. kolejki I ligi okręgowej piłkarze rocznika 2004 wygrali i dopisali kolejny komplet punktów.